HAKKIMIZDA

 

Doğal lezzet arayışıyla çıktığımız bu yolculukta, Ege’nin ücra yerlerinden sofralarınıza lezzetli ve sağlıklı zeytinyağı getirmenin adıydı aslında bizim hikayemiz.

 

Kaliteli zeytinyağının her mutfağa ulaşması hedefimizdeki serüvenimize sizin de katılmanızı sağlamak istiyoruz. Size, en doğal zeytinyağını sunmak ve yüksek polifenol seviyelerini korumak için, zeytinlerimizi erken hasat edip, vakit kaybetmeden sıkıma yetiştiriyoruz. Daha sonra soğuk sıkım yaparak kâğıt filtrelerimizden geçiriyoruz, oksijenle temasını kesip tanklarımızda bekletiyoruz ve koyu renk cam şişelerimizde sizin beğenilerinize sunuyoruz. Üstelik bunu koyurenk ithal cam şişelerle ambalajlamak suretiyle yapıyoruz. Bu serüvene katılarak, lezzet şölenimizde, sizlerin memnuniyetini görmenin emeklerimize değeceğine inanıyoruz.

 

Zeytin ağacının sembolü olan tanrıça Athena’nın etrafında oluşturduğumuz Egelinda markamızla amacımız tüm süreçlerini titizlikle hazırladığımız, insan sağlığına çok yararlı besin olan ürünlerimizi sofralarınıza tüm tazeliğiyle getirmektir. İspanyolca'da güzel anlamı olan Linda ile zeytinin anavatanı olan Ege bölgemizin bütünleşmesinden oluşturulan Ege'nin güzel kızı Egelinda markamızla her zaman yeniliklerin temsilcisi olma yolunda ilerleyeceğiz. 

 

Athena’nın zeytin ağaçlarından gelen Egelinda lezzeti artık sofralarınızda.